15.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Šlágr kola vyšel lépe pro hosty, kteří se odpoutali na čele

0

Ve šlágru kola přijeli do Kokonína hosté z Albrechtic. Domací si chtěli připsat tři body do tabulky, aby se dotáhli právě na domácí. To se však nepovedlo a hosté s přehledem vyhráli 3:0.

Vyrovnaný první poločas okořenil gólem Hradecký

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, ikdyž hosté byli fotbalovější. Šance byly na obou stranách. Hosté měli povětšinu poločasu převahu a tu využil ve 20. minutě Hradecký po pasu Sedláka z levé strany. Domácí hrozili z protiútoků, ale ani jeden neproměnil Šilhán. První poločas tak lépe vyšel pro hosty.

Hradecký zazářil dalšími dvěma góly a díky jeho trefám si hosté odvezli pohodlné vítězství

Po přestávce se projevila větší kvalita hostujícího týmu a ten se usadil na polovině domácích po většinu poločasu. V 62. minutě se trefil opět Hradecký, když si pohrál s dvěma obránci a přesvědčivě zakončil. O pár minut později dokázal Hradecký to, o čem každý fotbalista sní. Vsítil totiž hattrick! Stalo se tak, když zůročil centr do vápna a zavěsil přesně hlavou. Hosté pak měli ještě několik šancí a nastřelili tři tyče. Skóre však zůstalo nezměněné a tak Albrechtice míří dál ta prvenstvím.

TJ Sokol Kokonín
Josef Chuchla - stat. zástupce: "Naši hráči se snažili vyrovnat fotbalovějšímu soupeři bojovností, ale bohužel to nestačilo. Ke konci nám došli síly a projevila se špatná docházka. Na zápasy se scházíme s jedenácti či dvanácti hráči."

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz - informátor: "Utkání se hrálo na špatném terénu, který je v Kokoníně proslulý. Hráči se vyvarovali chyb z minulého zápasu a odčinili tak špatný výsledek. Nám zachytal opět skvěle Bartl, který kryl několik tutovek domácích.

Z. Penz [-] - M. Malý [-] , J. Chuchla [-] , S. Jabálek [-] , J. Šourek [-] - L. Kunze [-] , J. Čermák [-] , M. Winkler [-] , P. Mrklas [-] - F. Maixner [-] , M. Šilhán [-]

R. Bártl [-] - J. Pecháček [-] , M. Vaněček [-] , -. Zelinka [-] , M. Vávra [-] - A. Rádl [-] (20. J. Sedlák [-] ) , J. Pipek [-] , -. Svoboda [-] , -. Lipský [-] - -. Bělohlávek [-] , J. Hradecký [-]

Hráči zápasu: M. Šilhán - J. Hradecký , R. Bártl , J. Pecháček .