--

--

Líšeň navázala na formu z jara a vstoupila do nové sezóny úspěšně.

Gólové dostihy

Hned v páté minutě táhla Líšeň akci po pravé straně a Krška dostal přihrávku do vápna, kde měl dost času si míč zpracovat a poslat jej po zemi na vzdálenější tyč a Líšeň vedla. O tři minuty později už to bylo 0:2. Přihrávku do malého vápna si do vlastní sítě srazil Michálek. V 17. minutě trefil Hulín břevno a následná dorážka Michala Vyskočila šla nad. Ve dvacáté minutě už ale bylo sníženo. Lukáš Motal našel ve vápně Otrubu a ten se nemýlil. O pět minut později to bylo zase už o dvě branky, když nedorozumění domácí obrany a brankáře Dostála využil Pašek. O minutu později už to bylo zase jen o gól. Přihrávka po zemi do vápna a následná přízemní střela Dvořáčka na přední tyč vykřesala Hulínu naději.

Obrany se zlepšily

V 66. minutě Krška hezky obešel protihráče a následně trefil tyč. Deset minut před koncem dodal klid na kopačky hostů druhým gólem v utkání Pašek. O tři minuty později vyrazil krásnou střelu Ovsepjana Dostál.

J. Dostál [-] - M. Vyskočil [-] , M. Vyskočil [-] , M. Malenovský [-] , E. Hradil [-] (63. J. Kovář [-] ) , L. Motal [-] , M. Šrom [-] , M. Dvořáček [-] , V. Ondřejka [-] (6. B. Otruba [-] ) , D. Kostka [-] , R. Michálek [-] (78. M. Minář [-] )