14.kolo, Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Ždánice ztratili dvoubrankové vedení

0

Ždánice přišli do poločasu o brzké vedení 2:0 a také budou minimálně v dalším kole postrádat vyloučeného Kamila Štipčáka.

První poločas nabídl čtyři branky

Hosté ze Ždánic šli již v 5. minutě utkání do vedení, když Vladimír Beker vysunul Handlíře, 0:1. Ve 12. minutě byl u míče opět Beker a tentokrát poslal přesnou přihrávku na Snášela a bylo to 0:2. Poté se konečně probrali domácí. Domací Koch se ocitl sám před brankářem hostů Rubanem, ten však jeho pokus zlikvidoval. V další šanci šanci domácích se ocitl Pekárek, i s jeho střelou si poradil Ruban. Ve 42. minutě si na centr Pazderky naběhl Pekárek a tentokrát se již nemýlil. V 45. minutě hostující Kopeček fauloval ve vápně Kocha a Staňa z penalty srovnal na 2:2.

Vyrovnaný druhý poločas

Druhá polovina již nebyla tolik zajímavá jako první. V šanci se ocitl Toman, ale úspěšný zákrok předvedl Ruban. Zbytek poločasu to byl vyrovnaný zápas bez větší tutovky. Vzrušení přinesl až moment z 88. minuty, kdy hostujcící Štipčák šlápl na stehno Tomanovi a obdržel červenou kartu. Domácí krátkou přesilovku nevyužili a skoré zůstalo tedy stejné jak na konci první půle, 2:2

TJ KOVO Ždánice
Radek Ruban - brankař: Domací tým si vypracoval o něco více šancí. Myslím si, že pro nás je bod z toho ukání dobrý.