11.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Stádlec si výhru zasloužil, uznal trenér soupeře Buřič

37. T. Pražma , 65. J. Kodad , 72. P. Matyš , 88. T. Klůfa - 12. L. Balík
0

Domácím vyšel především druhý poločas...

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): K poslednímu letošnímu utkání jsme odjeli v ne tak mladé, ale ve velmi zkušené sestavě. První poločas jsme začali opatrně a čekali jsme, co náš soupeř předvede. Hned z naší první šance jsme se ujali ve 12. minutě vedení brankou Lukáše Balíka. Domácí tým poté přidal na aktivitě a vytvořil si celou řadu gólových šancí a rohových kopů, po jednom z nich pak ve 37. minutě dobře hrající Tomáš Pražma vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase nás již domácí tým herně i v důrazu převyšoval a od 65. minuty začal své gólové šance i proměňovat až na konečný stav 4:1. Domácí si zejména za výkon ve druhém poločase vítězství zasloužili. Našim hráčům děkuji za přístup k utkání, které kolidovalo s utkáním našeho A mužstva. Vyzdvihl bych výkony brankáře Tomáše Hoffmanna, stopera Josefa Kimla a střelce naší jediné branky Lukáše Balíka.

TJ Sokol Stádlec
T. Hána [-] - M. Hořejší [-] (46. A. Jonáš [-] ) , J. Vlna [-] , V. Kouba [-] , M. Hruška [-] - T. Klůfa [-] , J. Kodad [-] , P. Matyš [-] - T. Pražma [-] (76. P. Kos [-] ) , J. Samec [-] , P. Hána [-] (89. M. Andráš [-] )

T. Hoffmann [-] - M. Janošík [-] , P. Janošík [-] , T. Strada [-] , F. Růžička [-] (86. J. Slunečko [-] ) , J. Růžička [-] , L. Balík [-] , J. Vaněk [-] , J. Kiml [-] , P. Svatek [-] , M. Blovský [-]

Počet diváků: 44. Rozhodčí: Prchlík Michal - MAJER Miroslav (N), KINDEL Miroslav (N).