8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Milan Glazunov zajistil výhru Sousedovic

0

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Na Cehnice jsme vlétli jako uragán a za patnáct minut jsme měli snad šest stoprocentních šancí. Skvělý brankář hostů ale čaroval. Měli jsme zápas pod kontrolou a byli lepší. Cehnice hrozili ze standardních situací, ale i s těmi jsme si poradili. Do kabin se šlo sice za stavu 0:0, ale věděl jsem, že hostům pod tlakem budou docházet síly a to se potvrdilo. V 75. minutě přišlo rozhodnutí. Milan Glazunov utekl obraně a lobem přes gólmana dal na 1:0. Naši pojistku přidal hlavou na 2:0 Kacetl a potvrdil naše naprosto zasloužené vítězství.

J. Šilhan [-] - J. Jalůvka [-] (91. M. Chalupník [-] ) , M. Glazunov [-] (86. V. Křížek [-] ) , F. Duba [-] , J. Hrach [-] , D. Marcinko [-] (75. M. Mráz [-] ) , J. Benedikt [-] , T. Glazunov [-] (63. P. Vojtíšek [-] ) , V. Kacetl [-] (88. O. Brynda [-] ) , P. Kohout [-] , P. Masák [-]