2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Sousedovice rozstřílely nováčka v soutěži

71. L. Pfeffer - 2. M. Koudelka (vl.) , 9. P. Masák , 19. M. Pojer (vl.) , 51. M. Glazunov , 58. F. Duba (p.) , 80. M. Glazunov
0

Dříteň byla přesunuta z I.B třídy sk. A do skupiny B a hned na úvod soutěže dostala velkou lekci od velmi silných Sousedovic.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér:: Zápas v Dřítni se nám povedl jak výsledkově, tak herně. Od první minuty jsme chtěli na soupeře vletět a nutit ho nátlakovou hrou k chybám. To se povedlo dokonale. Po dvaceti minutách to bylo 3:0 a domácí byli na ručník. Do poločasu se hra vyrovnala a žádný gól už nepadl. Druhý poločas byl zcela v naší režii a kromě jedné střely, která skončila v naší síti jsme domácí do ničeho nepustili. Navýšili jsme skóre na konečných 6:1 a zcela zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že jsme dokázali podařenou letní přípravu přetavit ve 3 body s neznámým soupeřem. Teď nás čeká prestižní derby s Volyní a budeme chtít znovu zvítězit.