7.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

0

TJ Jiskra Třeboň
Karel Holzepl (hráč): "První poločas vyzněl lépe pro hráče Milevska, kdy Josef Komárek vstřelil gól z přímého kopu. V prvním poločase jsme měli pár náznaku na vstřelení branky, hlavně z rohových kopů a standartek, ale žádné neskončily gólem. V druhém poločase jsme Milevsko přehrávali, vytvořili jsme si více šancí. Po jedné akci, kdy Martin Průcha sklepl míč na Karla Holzepla, Karel Holzepl centroval do vápna a Martin Průcha špičkou srovnal na 1:1. Dále jsme si ještě vytvořili gólové šance, ale bohužel se nám šance nepodařilo proměnit. Tento zápas v Milevsku jsme měli vyhrát, ale jsme rádi, že si vezeme bod z Milevska."