7.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Hradec exceloval ve druhé půli, kdy otočil nepříznivý vývoj pěti brankami

0

Osek si připsal na své konto další debakl. Přitom po poločasovém vedení 1:0 měl našlápnuto k překvapení, že obere o body Jindřichův Hradec. Hosté však ve druhém poločase domácí obranu pokořili celkem pětkrát, z toho Tomáš Šenkýř se blýskl hattrickem.

TJ Osek
Martin Carda (hráč): "Další domácí zápas jsme chtěli vycházet ze zabezpečené obrany a vyrážet do nebezpečných brejkových situací. To se nám dařilo jen první poločas, druhý jsme totálně propadli. Nedá se nic dělat, stále je ve hře bodů dost."