24.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Višňová podlehla doma Sedmihorkám

0

V prvním poločase stálo štěstí při Višňové, které mohla již v dávno prohrávat. Bohužel ve druhém poločase je štěstí opustilo a výsledek byl jednoznačný.

Spousta neproměněných šancí pro obě mužstva

Úvod zápasu patřil hostům, kteří již v 1. minutě měli možnost Pařízkem, jenž však po dlouhém míči ve vápně přestřelil. Pak Vykoukal vyrazil tvrdou střelu Petrláka a šanci zblízka Špínovi. Ve 13. předvedla první akci Višňová, ale na míč směřující k malému vápnu Holub nedosáhl. Domácí měli kliku po centru a hlavičce Špíny, který zblízka minul. Stejné štěstí stálo při Višňové ve 40., kdy Mach ze 25 metrů ranou nastřelil spojnici. V samém závěru konečně zakřiknutí domácí ožili a po trestném kopu T. Mazánek namířil přes a v posledních vteřinách Dobrovodský obešel
i brankáře, ale koncovka byla natolik slabá, že míč obrana stihla odkopnout do bezpečí.

Sedmihorky využily brejkových situací

Hned po přestávce vnikl Soukup až do vápna, jenže pěknou střelu zlikvidoval gólman. V 50. vyběhl Vykoukal proti dlouhému míči z vápna, jenže trefil jen útočníka. Míč se odrazil ke Špínovi, který zakončil na 1:0. Za pět minut hosté trestali nedbalost domácích při bránění rohového kopu
a Mach hlavou zvýšil. Po dalších dvou minutách se dostal k odraženému míči ve vápně domácí Dobrovodský a bylo 1:2.
V herně vyrovnaném zápase měl další šanci sedmihorský Špína, který obešel i Vykoukala, ale namířil pak mimo.
V 75. vyslal T. mazánek Soukupa, který se utrhl všem, ale po sóle ze 20 metrů přestřelil vyběhnutého brankáře. Višňová vycítila šanci na bod
a všechny síly vrhla do útoku. Vzadu zůstávali dva hráči, což se vymstilo a Holý do otevřené obrany zakončil brejk na 1:3.