23.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Rezerva FKP Turnov porazila doma i přes oslabení Velké Hamry

0

Domácí při velké marodce využili na postu obránce i bývalého divizního trenéra Emila Šafáře, který ve 45 letech odehrál celé utkání. Po několikaměsíční rekonvalescenci po operaci kolena se vrátil do sestavy i útočník Moravec.

Z dvaceti metrů padl první gól

Vedené se ujali ve 25. minutě hosté, když dobře zahráli standardní situaci ze 20 metrů. Další gólové příležitosti hosté prakticky neměli, ale domácí se nemohli dlouho prosadit. Prolomil to až Moravec v nastaveném čase ještě v prvním poločase, když po rohovém kopu zblízka nohou vyrovnal na 1:1.

Netrefená branka

Ve druhém poločase znovu Moravec postupoval sám na gólmana hostů, přehodil jej, ale netrefil branku. V 62. minutě byl vyloučen hamrovský Průcha po druhé žluté kartě. Domácí využili přesilovku o deset minut později, když se trefil Bárta hlavou po standardce zahrávané Randákem.

FK Velké Hamry
Josef Petřík ( trenér hostujícího týmu FKP Turnov B ): Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, takže výsledek je při našich problémech povzbudivý. Jsem taky rád, že se po zranění vrátil Moravec a odehrál celý zápas, děkuju za pomoc i Emilu Šafářovi

Místo: T Pěnčín.