11.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

38. M. Černý , 53. M. Černý , 67. P. Kuba - 4. T. Plot , 7. T. Plot (p.) , 78. T. Plot (p.)
0

Zápas pro nás ohodnotil domácí kouč Josef Kuba.

SK Bečváry
Josef Kuba, trenér: Začátek zápasu se nám vůbec nevydařil, po deseti minutách jsme prohrávali 2:0. Soupeř byl nebezpečný a zahodil ještě několik slibných příležitostí. My jsme měli ke konci poločasu jedinou šanci a z té se nám podařilo vstřelit kontaktní gól. Ve druhé půli pohyb soupeře postupně upadal a my se dostávali do hry. Druhou brankou Černého jsme srovnali a chtěli zápas otočit. Když se po hezkém lobu míč z kopačky Kuby dostal do sítě, věřili jsme, že zápas dokážeme dotáhnout do vítězného konce. Bohužel jsme z penalty inkasovali a šlo se do rozstřelu. Tam jsme prokázali více klidu a druhý bod zůstal v Bečvárech. Po hrůzostrašném začátku zápasu jsme rádi za dva body i když jsme sahali po třech. V tomto zápase jsme neměli mnoho brankových příležitostí. Ale dokázali jsme z nich vytěžit maximum.