12.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

0

V "prvním" podzimním kole si domácí poradili z hráči ze Stanovic z cela jednoznačně.

I když každý poločas byl zcela jiný. Brankostroj domácích začal již v 5. minutě prvního poločasu. Ten skončil výsledkem 5:0 pro domácí. Ve druhém poločase domácí borci již nehráli naplno a zápas skončil celkově 6:1. Hrálo se za chladného "podzimního" počasí.

Autor příspěvku Petr Šikýř

TJ RZ Abertamy
J. Bauer [-] - V. Hanšut [-] , P. Rác [-] , Š. Procházka [-] , P. Vlk [-] , R. Antal [-] , T. Grim [-] , M. Cakl [-] , M. Šiml [-] , F. Manlík [-] , A. Švec [-]

SC Stanovice
T. Novák [-] - J. Dudek [-] , F. Josefík [-] , P. Markof [-] , J. Tischer [-] , F. Bárta [-] , V. Klauz [-] , A. Kadera [-] , J. Kadera [-] , F. Waldman [-] , P. Keranič [-]

ŽK: 50. J. Bauer - 56. F. Waldman .
Počet diváků: 15. Rozhodčí: Kobielský Julius - NOVÁČEK Lukáš (N), KREJČÍK Karel (N).