--

Hranice otočily skóre

13

FC Brumov
Hodnocení trenéra Martina Koláře: V Hranicích se hrál vyrovnaný zápas, domácí nebyli tak kvalitním týmem jako ty, se kterými jsme hráli v minulých kolech. Podařila se nám vstřelit první branka zásluhou Davida Juřici a dovést tak poločas do stavu 1:0. Ve druhé půli jsme brzy inkasovali. Dlouho to vypadalo na dělbu bodů, podle mě i spravedlivou. Bohužel branka na 2:1, kterou jsme obdrželi 5 minut před koncem byla krutá, ale vypovídala v jaké situaci se teď nacházíme. V zápase se nám nepovedlo vyřešit konstruktivně pár slibných akcí a to nás nakonec stálo body. Poslední dvě kola budeme chtít dohrát se ctí a připravit tým na další sezonu....