--

Nové Sady s přehledem porazily Hranice

12

Hranice po porážce v Nových Sadech se musí začít obávat o záchranu.

Nové Sady rozehrály zápas proti Hranicím v sobotu už v dopoledních hodinách a skóre otevřel hned v 7. minutě domácí Jan Šuba 1:0. O sedm minut později zvýšil Ondřej Urbančík -2:0. Hranice se z tohoto dvojitého direktu nedokázaly vzpamatovat prakticky po celý první poločas, když jim fotbalisté domácího celku nic nedovolili a neustále se tlačili do zakončení, ve kterém již tak úspěšní nebyli. Do kabin se tak šlo za ddvoubrankového vedení Sadů. Do druhého poločasu nastoupili lépe Hraničtí, ale nedokázali se prosadit. Jejich převaha byla spíše rázu platonického. Místo gólů bylo k vidění mnoho faulů a žlutých karet. V 60. a 61. minutě sudí potrestal Nehybu a Lasovského z Hranic, v 62. minutě potom novosadského Samka. Na další gól se čekalo až do 90. minuty, kdy ho vstřelil Schlimbach a pečetil skóre na 3:0.  Hranice si touto prohrou značně zkomplikovaly své postavení v divizi.