--

Rezerva Opavy přemohla Nové Sady

9

Nové Sady dokázaly snížit až za stavu 3:0.

Opava hned od začátku zápasu hýřila aktivitou. Hned v 6. minutě se Opava ujala vedení, když se po akci rychlého nejdůrazněji prorval k odraženému míči Socha, a nechytatelnou střelou zpoza šestnáctky nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci - 1:0. O chvíli později vychytal brankář Kalina opavského Bergera. Po půlhodině hry vyslal Rychlý do uličky Strnada, krerý chytrým dloubákem přeloboval gólmana Kalinu - 2:0. Vzápětí mohl zvyšovat na tříbrankový rozdíl Swiech, jenž jen těsně minul šibenici. Sady mohly výsledek zdramatizovat těsně před přestávkou, ale jejich hlavičku pavský brankář vyrazil na tyčku. Hned ze startu druhé půle Opava náskok navýšila, když Berger našel Sochu, který hokejovým blafákem překonal Kalinu - 3:0. O chvíli později napáli Swiech z přímáku spojnici tyčky a břevna. Deset minut před koncem udělal chybu opavský Helebrand, když namazal Dvorskému, který stanovil konečný výsledek utkání - 3:1.