--

--

--

15

Zápasy těchto dnešních soupeřů nepatří už několik sezón k ozdobám divize. Ani ten dnešní nebyl výjimkou. Fotbalová krása jde většinou stranou, je to boj a v mnoha případech až za hranicí regulérnosti. Když do rámce tohoto fotbalového představení zapadne i výkon rozhodčích, tak se diváci radosti z fotbalové hry nedočkají….

Vývoj dnešního zápasu podstatně ovlivnila už 1. minuta hry. Fatální chybu a nedorozumění domácí obrany využil Hanusek a hosté vedli – 0:1. V 10. minutě byli hosté znovu blízko ke gólu. Bujok nádherně odcentroval balón, ale hlavička Bibaku Christophera minula svůj cíl. Domácím trvalo téměř čtvrt hodiny, než se z nepříznivého stavu vzpamatovali. V 17. minutě rozehrál Pecuch parádní akci, Strakoš poslal do gólovky Labudu, ale jeho střela skončila těsně vedle pravé tyče už překonaného gólmana hostů. V 19. minutě se však příznivci domácích radovali. Foitzik rozehrál báječně rohový kop a Labudova hlavička skončila v levé šibenici branky hostů – 1:1. Ve 22. minutě se domácí dostali do další gólové šance, ale střela Pecucha se po jeho výtečném sólu mezi tyče nevešla. Ve 27. minutě děkoval brankář hostů Majerczyk (už se žlutou kartou na svém kontě!!!), že se po brutálním zákroku na domácího hráče Foitzika nešel předčasně sprchovat!!!

Fotbalová bitva pokračovala i po změně stran. V 55. minutě nevěřil Hanusek, že jeho střela neskončila v domácí brance…. Na druhé straně se z gólu neradoval ani domácí kanonýr Labuda, v 57. minutě pálil těsně nad. V 63. minutě připravil o gólovou radost Bujoka, fantastickým zákrokem brankář Hampel! Domácí hráči a příznivci se pak marně dožadovali penalty za zákrok na Pecucha v 67. minutě hry!!! Pecuch byl blízko ke gólu i v 72. minutě, ale brankář Majerczyk si s jeho střelou poradil. V závěrečné desetiminutovce byly šance na gól na obou stranách. V 81. minutě netrefil branku z vyložené pozice Hanusek! V 86. minutě se prošel obranou hostů Pecuch, ale se střelou Labudy si poradil skvělým zákrokem gólman hostů. Zápas tak skončil bez vítěze dělbou bodů, ale větší radost mají z něho hosté nejen za svůj výkon, ale taky za to, jaký způsob boje jim byl v dnešním duelu umožněn…

zdroj: Dolní Benešov - web

FC Dolní Benešov
Domácí trenér – Marcel Melecký: I když jsme v dnešním zápase nepodali očekávaný výkon, tak si myslím, že jsme se za celých devadesát minut nedokázali vyrovnat s agresivní hrou hostů, kterým byl tento způsob hry umožněn. Více než fotbal to byl boj…

TJ Lokomotiva Petrovice
Klusek Ryszard Rafal: Hráli jsme na hřišti uchazeče o postup a tak mám z bodového zisku radost. V Petrovicích děláme všechno pro to, abychom udrželi 4. nejvyšší soutěž i dále, a tak nás zisk 4 bodů v úvodních zápasech jarní divize moc těší!

D. Hampel [-] - J. Býma [-] , M. Pecuch [-] , L. Foitzik [-] (82. D. Mlýnek [-] ) , D. Rychnovský [-] , O. Haas [-] , F. Labuda [-] , T. Gebauer [-] (90. J. Šefčík [-] ) , M. Hartmann [-] , T. Moravec [-] , M. Strakoš [-]

K. Majerczyk [-] - -. Mbayi [-] , T. Hujo [-] , D. Gill [-] - D. Klimas [-] , V. Bujok [-] , P. Czyž [-] , J. Hoffmann [-] , G. Dayero [-] (71. M. Žyla [-] ) - C. Bibaku [-] (84. J. Urban [-] ) , D. Hanusek [-]

ŽK: 14. T. Gebauer , 77. J. Býma , 83. T. Moravec - 24. K. Majerczyk , 45. -. Mbayi , 66. D. Klimas .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Šistík Petr - BEBENEK Petr, VIDLIČKA Daniel.