--

--

Dolnobenešovská slastná velikonoční pomlázka....

0

Zápas dnešních soupeřů měl zvláštní příchuť. Domácí po bodovém zisku v minulém kole v Jeseníku nastupovali s touhou po vítězství. Naopak, pro hosty to byla, s ohledem na úvodní dvě odložená kola, premiéra! No a zápas v době velikonočních svátků byl pro ně, jak se ukázalo po závěrečném hvizdu rozhodčího, slastnou pomlázkou! Domácí vlétli do utkání jako tajfun. V 1. minutě poslal Dulík dělovku na branku hostů, Hampel ji skvělým zákrokem vyrazil na rohový kop. Po jeho rozehrání se střela Hořelice mezi tyče nevešla. Ve 3. minutě potvrdil Labuda svou pověst kanonýra a jeho volej poslal hosty do vedení – 0:1. Než se domácí stačili z tohoto šoku vzpamatovat, bylo ještě hůř. V 7. minutě si Eliáš ještě poradil s jedovatou střelou Býmy. Časomíra ukazovala 8. minutu, nádhernou kolmicí poslal Pecuch do gólové šance Strakoše a ten nedal svým sólem Eliášovi v brance domácích ani nejmenší šanci – 0:2! Nečekaný úvod určil další průběh zápasu. Ve 20. našel Strakoš v dobré pozici Romaněnka a jeho hlavička minula těsně levou šibenici domácí svatyně. Ve 36. minutě minula cíl další nádherná hlavička Býmy. Ve 42. minutě stačil domácí Dulík vykopnout balón z brankové čáry po „padáčku“ Pecucha. Domácí měli svou jedinou šanci ve 39. minutě, po rohovém kopu Bubláka skončila prudká hlavička Matůše těsně vedle pravé tyče. Do 2. poločasu nastoupili domácí s cílem otočit nepříznivý stav. V 51. minutě připravil brankář hostů Hampel fantastickým zákrokem o gólovou radost Surovce. A znovu platilo to známé fotbalové, nedáš – dostaneš! V 55. minutě se neskutečně proháčkoval obranou domácích Býma a brankář Eliáš si znovu zalovil ve své síti – 0:3!!! Z tohoto K.O. úderu se už domácí nezvedli. V 75. minutě olízla střela Labudy pravou tyč už překonaného Eliáše. O minutu později se Eliáš vyznamenal likvidací gólovky Pecucha! Skóre se už nezměnilo ani po dalších šancích hostů, v 82. minutě nedoskočil Mlýnek na centr Skrocha Daniela a v 84. minutě proletěla střela Býmy podél celé branky do autu…… Jarní, divizní premiéra tak vyšla lépe hostům, ve velmi korektním zápase, ke kterému přispěla i trojice rozhodčích, se radovali z plného bodového zisku. Ke cti domácích patří, že sportovně uznali, že v dnešním zápase na bodový zisk neměli nárok.

Hlasy po utkání:

Domácí trenér – Miroslav Mičega – V dnešnímu utkání vyhráli hosté zaslouženě. Jeho slova potvrdil sportovně i brankář Eliáš!

Hostující trenér Marcel Melecký – K dnešnímu utkání jsme nastupovali s obavami. Zápasový výpadek v závěru přípravy nebyl příjemný, ale hráči dokázali svou bojovností a odvedeným výkonem „opožděné jaro“ perfektně zvládnout! Vítězství nás moc těší!

ZDROJ: FC DOLNÍ BENEŠOV

FC Vsetín
J. Eliáš [-] - L. Matůš [-] , V. Surovec [-] , M. Mydlář [-] , D. Dulík [-] - J. Foltýn [-] , R. Bublák [-] , P. Naňák [-] , J. Stuchlík [-] (65. J. Kapusta [-] ) - P. Hořelica [-] (46. J. Maček [-] ) , M. Jaroš [-]

FC Dolní Benešov
D. Hampel [-] - J. Býma [-] , M. Pecuch [-] , M. Strakoš [-] , D. Rychnovský [-] , F. Labuda [-] (81. D. Mlýnek [-] ) , T. Gebauer [-] , T. Moravec [-] , J. Košárek [-] (84. D. Skroch [-] ) , J. Romaněnko [-] (71. D. Skroch [-] ) , O. Haas [-]

ŽK: 37. P. Hořelica .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: EHRENBERGER Tomáš - ŠAMAJ Vratislav, VOLEK Stanislav.