--

--

Havířov si v Brumově udělal střelnici

0

Utkání v Brumově se tentokrát Havířovu vyvedlo. Nevyzpytatelný tým z Brumova nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl.

Do Brumova se pro body nejezdí, ale zkušený tým z Havířova šel za svým cílem hned od začátku utkání.

Už v první půli si Havířov vypracoval dvoubrankové vedení, když potrestal chyby domácích.

A to vše běhěm čtyř minut.

Již v dvacátédruhé minutě se trefil obránce indiánů Marek Lišaník. 0:1.

A aby toho během chvilky nebylo pro domácí málo, hned o čtyři minuty později se mezi střelce hostů zapsal také Lukáš Skoupý a bylo to 0:2 a pořádná sprcha pro domácí tým.

I když domácí tým nehrál špatné utkání, odcházel do kabin s nulou na svém na kontě.

Ve druhé části domácí přidali, ale promarnili několik gólových šancí a Indiáni si náskok pojistili dalšíma dvěma góly.

V padesátétřetí minutě se prosadil Boris Förster a posunul skóré pro svůj tým na 0:3.

O dvacet minut později se po druhé v utkání prosadil Marek Lišaník a upravil stav, pro domácí tým na hrozivých, 0:4.

Teprve poté se dostali ke slovu i domácí a Pavel Naňák lehce zmírnil katastrofu na 1:4.

Jenže poslední slovo si vzal opět Havířov, když Tomáš Omasta upravil na konečných 1:5.

Při zaváhání Kozlovic se tak Havířov osamostatnil na první příčce tabulky.

Pro domácí tým FC Elseremo Brumov to byla krutá a docela nešťastná porážka, která jasně ukázala jak je ve fotbale důležitá produktivita. Klasické „nedáš – dostaneš“.

MFK Havířov
Miroslav Matušovič, hrající trenér: Myslím si, že výsledek tentokrát hodně zkresluje. Dnes jsme asi hráli doposud s nejtěžším soupeřem. My jsme proměnili téměř vše a domácí naopak nedali nic. Takže rozhodla naše produktivita, která byla vysoká, což mě samozřejmě těší.