--

--

48. M. Paul , 82. M. Paul , 86. M. Paul - 42. S. Gualano , 45. V. Maleta , 63. S. Gualano
0

Třebíč ještě deset minut před koncem utkání sahala po třech bodech, kdy vedla o dvě branky. Poslední desetiminutovku ale nezvládla a domácí Paul čistým hattrickem ve druhém poločase zařídil pro domácí remízu 3 : 3

První gólovou šanci si v utkání si vytvořila Třebíč, kdy Maleta již v 7. min. nedokázal tváří v tvář překonat Heneše. O chvíli později na druhé straně si vytvořili brankovou příležitost domácí, Švejkar ale v rozhodujícím okamžiku přestřelil Procházkovu branku. V 17. min. po centru Švejkara vznikl před třebíčskou brankou závar, obrana hostí na čele s Procházkou ale ošemetnou situaci vyřešili. V 19. min. po nepodařeném odkopu domácího brankáře se pokoušel Beránek trefit domácí odkrytou branku,  jeho střela ale šla nad. Třebíč měla ve 42. min. po faulu na Nováka výhodu přímého volného kopu a Gualano umístěnou střelou přes zeď poslal hosty do vedení 0 : 1. V poslední minutě prvního poločasu po chybě domácí obrany šli Novák s Maletou sami na domácí branku a Maleta po přihrávce Nováka zvýšil na 0 : 2.

Hned na začátku druhého poločasu se ale domácím podařilo snížit na rozdíl jedné branky, když Procházka nejprve vyrazil střelu Landšperksého, který následně mířil do tyče a Paul dotlačil míč za Procházkova záda. V 55. min. domácí obrana zastavila průnik Nováka na hranici velkého vápna jen za cenu faulu, Gualano tentokrát z přímého volného kopu mířil jen do zdi domácích. V 63. min. si ale Gualano vše vynahradil, když po přihrávce Beránka technickou střelou pod břevno zvýšil na 1 : 3 pro Třebíč. Třebíčští hráči ale nevládli poslední desetiminutovku utkání, kdy nechali dvakrát ve velkém vápně volného Paula, který dvěma brankami z 82. a 86. min. zařídil domácí remízu 3 : 3.