--

--

Strání vstoupilo do divize výhrou

0

Strání jako nováček vstoupilo do divize úspěšně, když o dvě branky porazilo Velkou Bíteš.

Před vynikající diváckou kulisou nastoupilo ke svému prvnímu diviznímu zápasu Strání, jehož vyzyvazelem byl mančaft z Velké Bíteše. Domácí družina šla do vedení po dvacetiminutách hry, když jejich premiérovou branku v soutěži vsítil Jaroněk - 1:0. nemilá událost přišla pro domácí v 37. minutě, když se jim zranil klíčový hráč Valenta. Do kabin šli domácí za jednobrankového náskoku.

Komlipkace pro domácí eskadru přišla pět minut po začátku druhého dějství, když hostující Šimončič vyrovnal účet zápasu - 1:1. Béteš se ale z vyrovnání příliš dlouho neradovala, když o šest minut později vrátil domácím vedení Frühauf, jehož hlavička vymetla všechny pavučinky z hostující branky - 2:1. Tři body pro Strání pečetil deset minut před koncem proměněnou penaltou Bihári - 3:1.