--

Zápas byl zrušen

Simandl rozhodl o výhře Břeclavi

0

Vše podstatné se událo až ve druhém poločase. Domácí šli brzy do vedení. Hosté devět minut před koncem vyrovnali, ale poslední slovo patřilo Břeclavi.

V úvodních utkáni se oba soupeři navzájem seznamovali. Zhruba od poloviny první dějství ale začali hrozit více domácí fotbalisté. Břeclav měla více ze hry, jenže žádnou ze svých šancí neproměnila a tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase pokračoval tlak domácího komanda, který vyvrcholil vedoucí brankou. Hloch uvolnil v šestnáctce volného Palkoviče, který měl spoustu času a přesně zakončil k tyči - 1:0. Po úvodní brance ale domácí přestali hrát a za svou pasivitu málem inkasovali. V 63. minutě rozhodčí nařídil proti domácím pokutový kop. Kuldana však vylapal reflexivním zákrokem gólman Junas. O minut později vytáhl skvělý zákrok opět proti Kuldanovi. Tišnov ale přeci jen dokázal brankáře pokořit. V 81. minutě dostal přihrávku před bránu Kuldan a na potřetí Junase překonal - 1:1. Odpověď domácích přišla vzápěti, když v 83. minutě po rohovém kopu vyrazil Kunický míč před sebe, a Simandl vrátil Břeclavi vedení - 2:1.V emotivním závěru dostali hosté dvě červené karty. Nejdříve putoval v 85. minutě pod sprchy Krejčíř, v 91. minutě ho následoval Schneider. V dlouhém nastavení se oba celky mohly prosadit. Další branka ale nepadla, a tři body tak zůstaly v Břeclavi.