24.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Bílý Kostel podlehl na hřišti Stráže pod Ralskem

0

Bílý Kostel dorazil na nefotbalové hřiště Stráže pod Ralskem. Ihned v úvodu utkání byla díky nerovnému terénu vidět řada nepřesností a zajímavých akcí.

Terén nebyl fotbalový, ale spíše obydlí pro krtky

Na hrbolatém terénu domácí pouze nakopávali míče a hráli na brejky. Jeden z nich se hned v 7. minutě ujal. Kostel se snažil hrát po zemi, ale moc to nešlo. Přesto si hosté vytvořili řadu šancí, ale proměnit dokázali jen jedinou, a to Vitíkovou hlavičkou po rohu. Proti gólmanovi domácích neuspěli F. Ulrich, Michálek a jednou mu pomohlo břevno.

Proměněná penalta

Stráž krátce po přestávce potrestala faul a z penalty šla do vedení. Navíc byl po faulu hostům vyloučen Ďuriš a domácí po pěti minutách přesilovku využili střídajícím Sedláčkem, který byl minutu na hřišti. Ale i v deseti Kostel útočil a měl v 74. minutě výhodu pokutového kopu, který však Vitík zahodil! Domácím pak po jednom nastřeleném břevně vyšel další brejk na 4:1. Hosté se sice snažili i v deseti o snížení, jenže T. Janáček po rohových kopech jednou nastřelil břevno a jednou poslal míč do náruče brankáře. Nakonec minutu před koncem vstřelil Tomáš Janáček druhý úspěch oslabeného Bílého Kostela.