24.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

Radost v Doubí

52. T. Salaba , 73. V. Dráp - 71. M. Kopic
0

Nejlépe se vedlo o víkendu Doubí, které zažilo první jarní výhru na hřišti, když nepočítáme kontumačních 3:0 s Harrachovem. Po boji porazilo Rynoltice.

Přesnost nepřicházela

Hosté byli nebezpeční, ale jejich první akce ztroskotala na přihrávce. Domácí odpověděli dvěma standardními situacemi Jonáše, kdy při té druhé zahrozil Piršel. Rynoltičtí spoléhali na brejky a standardky, jenže byli v nich nepřesní. Při jednom trestném kopu měli domácí namále, ale bek odvrátil šanci na brankové čáře. V dobré pozici byl ještě po rychlé akci Doubí Zradička, ale ani on nebyl přesný.

Střídání se vyplatilo

V poločase domácí trenér Sulo poslal na hřiště Salabu, který po pár minutách, po Zradičkově centru od rohového praporku, vstřelil úvodní gól. Rynoltice i nadále byly nebezpečné a stále hrozily zejména po standardkách a při jedné z nich šla hlavička jen těsně nad. V 71. ztratili domácí míč a nakonec vše musel hasit Jonáš, ale bylo to faulem ve vápně. Penaltu pak proměnil Kopic. Domácími to ani příliš neotřáslo a prakticky hned po útočném výpadu se v rohu vápna kolem obránce obtočil s míčem Dráb a střelou překvapil gólmana na 2:1. Rynoltičtí přidali zejména po příchodu Zeidlera a snažili se srovnat stav, ale jejich koncovka nebyla přesná. Naopak Doubí ještě několikrát zaútočilo do otevřené obrany, jenže chyběla finální přihrávka.