21.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Desná chtěla vyhrát

0

Harrachov bojuje o záchranu a tak nechtěl dát Desné příležitost vyhrát. Bohužel ihned v začátku byla vidět hostí nervozita a došlo k faulu. Penaltu proměníl Kořínek.

Desná si šla nekompromisně za svým

Domácí si i přes dosavadní nepříznivé výsledky nepřipouštěli jinou možnost než vítězství v tomto utkání, protože jen tři body nás mohli udržet v boji o záchranu. Od prvního hvizdu rozhodčího šla Desná za vítězstvím a roli favorita splnila, již v první minutě našel Pivnička ve vápně Jecha, ten však šanci neproměnil a tak šli domácí do vedení v7. minutě, když ve vápně fauloval hostující Rieger Pivničku a nařízenou penaltu proměnil ve vedoucí gól V. KOŘÍNEK. Ve 12. minutě zahrozili hosté Chlupem, s jeho střelou si Žanta poradil, o dvě minuty později se po rychlé akci Mejsnara s Pfeiferem dostal do super šance Sekanina, mířil však nad, v 16. minutě nastřelil Pivnička břevno, další šance neproměnili V. Kořínek a Pivnička. Druhý gól v harrachovské síti přišel až ve 26. minutě kdy V. Kořínek uvolnil PIVNIČKU, který přetlačil v souboji gólmana hostů Kubu Vránu (prošel našimi mládežnickými mužstvy) a zvýšil na 2:0. O minutu později měl střelec Pivnička další tutovku, ale tentokrát pěknou akci Nguyena a Jecha ke gólu nedotáhl. Ve 35. min. zahrozil opět hostující Chlup, který postupoval sám na naší branku, Žanta však bravurně zachránil. Minutu před koncem první půle uvolnil Jech Pfeifera, ten však tutovku neproměnil. Domácí mohli o výsledku utkání rozhodnout již v první půli, ale neproměnění vyložených šancí jim v tom zabránilo.

Střelecká kanonáda

Úvod druhé půle byl z obou stran neurovnaný, do velké příležitosti se dostali domácí až v 64. minutě: Křemen našel dlouhým pasem Pivničku, ten se uvolnil a předložil balon do tutovky Jechovi, ten šancí pohrdl. Desná tak navýšila skóre až v 71. minutě kdy byl ve vápně sražen Sekanina a nařízenou penaltu proměnil HOLMAN -  3 : 0. Hosté se již na odpor nezmohli a domácí navyšovali skóre v poslední desetiminutovce: 80. Pfeifer vysunul lobem do vápna V. KOŘÍNKA a ten zvýšil na 4 : 0, 86. V. KOŘÍNEK si narazil balon s Pfeiferem a svou šanci proměnil v pátý gól, 87. Holman vysunul PFEIFERA a ten snad již našel střeleckou mušku na 6 : 0.

Místo: UMT. Počet diváků: 110.