20.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Lomnice nastřílela neuvěřitelných devět gólů

0

Ve 20. kole 1.A TŘÍDY se hrálo utkání mezi FC Lomnice nad Popelkou a Desnou. Utkání začalo velice akčně a byl k vidění slušný gólostroj.

První poločas rozhodl

Desná přijela do Lomnice, která byla jasným favoritem utkání, jen se 13 hráči, důvody omluv jsou velmi diskutabilní, nechť si sáhnou všichni nepřítomní fotbalisté do svědomí, navíc ani přístup některých přítomných hráčů nebyl ideální. Přesto byl úvod utkání pro hosty velmi pozitivní. Desná byla domácím vyrovnaným soupeřem a dokonce se v 19. minutě dostala do vedení po rychlé akci na jejímž konci našel Holman ve vápně naběhnutého Pivničku, který svoji šanci s jistotou proměnil. V dalších minutách měli hosté ještě dvě slibně vyhlížející akce, ale ani jednu nedotáhli do konce.

A tak se otěží utkání chopili domácí a ve 24. minutě utkání vyrovnali na 1 : 1, při tomto gólu se bohužel zranil i stavební kámen hostující defenzivy - P. Kořínek  a při jeho ošetřování vstřelili domácí během dalších tří minut ještě dvě branky a tím rozhodli o dalším průběhu utkání.

Gólostroj pokračoval

Hosté již nedokázali reagovat na sílící tlak Lomnice, která šla ve 2.poločasu  do vedení o čtyři branky, gólostoj domácích pokračoval i ve druhé půli, kdy byli hosté odevzdaným soupeřem a nedokázali domácím klást větší odpor.

Místo: .. Počet diváků: 35.