19.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Hejničtí se dotahují na čelo tabulky

0

Hejnice se chtěly v 19. kole o další krok přiblížit k prvnímu místu v tabulce. A to se jim pomalu a jistě daří. Poradili si s Krásnou Studánkou na domácím hřišti.

Domácí si zahráli skoro šachy

Do 25. minuty to byla oboustranně šance za šancí a hned v 8. minutě se krásnou ranou prosadil hostující Grepl. Stejný hráč za chvilku na to z úhlu přestřelil, což potrestal domácí Sirůček po kombinaci s Koťátkem. Po závaru před studáneckou brankou namířil Kobr do gólmana, šanci Studánky vykopl z brankové čáry Malinský. V 19. si na Vrábelovi v bráně vylámal zuby Kobr, přesto po dvou minutách zakončil na 2:1 D. Neumann, kterému přihrál Koťátko. Domácím se podařilo vyšachovat studáneckou obranu, ale Kobra vychytal Vrábel. V poslední minutě poločasu nahrávač Koťátko našel Kobra, jenž obešel i brankáře a zvýšil na 3:1.

Ve druhém poločase se skóre měnilo až v samotném závěru

Pět minut po změně stran vyznělo pro domácí, jenže P. Neumann netrefil bránu. Na druhé straně Kanta zmařil šanci aktivnímu Greplovi. Domácí měli více brankových příležitostí, které dokázali proměnit až v samém závěru. Nejprve trestný kop Šorejse propadl až do branky. Poté byl faulován Matouš a z penalty uzavřel skóre střídající Děkan.

Místo: .. Počet diváků: 120.