23.kolo, Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B, 2016-2017

--

Petrůvka doma konečně zabrala a porazila Dobrkovice

8. O. Stach , 11. J. Juřica (p.) , 16. L. Hubáček (p.) , 59. D. Novosad , 87. P. Šustek - 58. L. Lysoněk , 61. L. Lysoněk
0

Na Petrůvku přijely Dobrkovice, které v minulém kole obraly o bod favorizované Bohuslavice nad Vláří. Domácí tým v posledních zápasech prokázal zlepšenou formu a v první půli na hřišti jasně dominoval, hostě ale nastoupili do zápasu pouze v deseti hráčích. Petrovjané totiž vedli po patnácti minutách o tři branky a hosté byli zralí na ručník. Ve druhém dějství se ke slovu dostali i hosté, ale domácí tým hned po minutě pojistil své vedení. V závěru padlo ještě po jedné brance na každé straně a domácí celek si tak připisuje výhru za tři body a oko fotbalového fanouška potěšil pěti brankami. Hostům hrubě nevyšel začátek utkání, kdy třikrát inkasovali a toto manko se jim už nepodařilo smazat.

TJ Sokol Petrůvka
František Gottfried, funkcionář: Hosté i v deseti odehráli velmi dobrý zápas. V první půli postavili hráz na vlastní šestnáctce a pokud se nám podařilo překonat jejich obranu, zasahoval brankář, který velmi dobře četl hru. Do šaten jsme odcházeli za stavu 3:0. Ve druhé půli soupeř změnil rozestavění, kdy kapitán hostí se přesunul z pozice posledního na hrot útoku a brankář hrál prakticky stopera. Bylo to sice riziko, ale vytěžili z toho hned dvě branky. Nám se ale dařilo naštěstí včas kontrovat a tak jsme brali tři body. Pro nás je to povzbuzení pro příští těžký zápas v Horní Lhotě.

J. Halaxa [-] - O. Stach [-] , K. Kořínek [-] , L. Kovařík [-] , D. Novosad [-] , J. Pešek [-] , M. Miklas [-] (46. P. Remo [-] ) , M. Máca [-] (46. M. Remeš [-] ) , J. Juřica [-] , P. Kovařík [-] (67. P. Šustek [-] ) , L. Hubáček [-]