27.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Vedoucí Svinov deklasoval Lokomotivu Ostrava

0

Ve 27. kole přivítali 23. května Svinovští Lokomotivu Ostrava a bylo na co se dívat. Diváci viděli celkem sedm gólů.

Úvodní gól dal hned v první minutě Jiřičný. Hosté z Lokomotivy kontrovali ve třetí minutě, to však bylo z jejich strany všechno. Domácímu Svinovu se všechno dařilo. Na 2:0 dal Kovalčík, ve 12. minutě přidal třetí gól Vykoukal, po dalším pak Manulák a Gacka a do kabin se šlo za stavu 5:1. Druhý poločas se v pohodě dohrával, v 58. minutě přidal šestý gól znovu Jiřičný. Hosté se již na nic dalšího nezmohli, takže konečný stav byl 6:1 pro Svinov.

TJ Vítkovice - Svinov
Trenér TJ Vítkovice Svinov Martin Beňuš: "Začali jsme dobře, z naší strany to bylo jednoznačné. Řekl bych, že to bylo nejpodařenější utkání jara.":

M. Dvořák [-] - O. Tešnar [-] , M. Manulák [-] , K. Pšenčík [-] , A. Cviertna [-] - L. Kováčik [-] , J. Jiričný [-] , O. Bočiak [-] - P. Gacka [-] , T. Vykoukal [-] , A. Kovalčik [-]

Místo: Svinov. Počet diváků: 100.