27.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Tým FC Vřesina porazil Slovan Ostrava

0

V tabulce druhém Slovanu Ostrava se stíhací jízda na první Svinov nevydařila. Ve Vřesině prohrál 1:2.

Béčko Vřesiny se od počátku snažilo. V 19. minutě dostal míč Kaňa, vystřelil z úhlu, míč vyražený brankářem Hypšem nejprve minul Kudela, ale potom se trefil Lazarov-1:0. Slovan se snažil vyrovnat, ale vynikající Vajda v brance byl proti.

Ve druhém poločase se Slovan Ostrava vrhnul do útoku. V 68. minutě se záložník hostí Stolař po dvou kličkách uvolnil, přesnou ranou zamířil k tyči a bylo srovnáno. Vřesina se však nedala. V 83. minutě vrátil Vřesině domácí Tichý-2:1.

TJ Slovan Ostrava
Předseda a hráč Slovanu Ostrava Jaromír Krystek: "Hráli jsme špatně. My neproměňujeme šance, to je naše největší bolest."