25.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Unie Hlubina remizovala s Lokomotivou Ostrava

0

Po vítězné šňůře předchozích utkání příznivci Lokomotivy Ostrava čekali, že jejich tým vyhraje i tentokrát, protože Unie Hlubina je v tabulce předposlední. Domácí však překvapili.

Bylo to vyrovnané utkání, Unie Hlubina se prezentovala bojovným výkonem. První gól dal Mrůz z Lokomotivy, ale pak Hlubina začala úřadovat a otočila zápas. O poločase to bylo 2:1 pro domácí. Pak Lokomotiva zabojovala, v 82. minutě střílel přesně Hanulík a v 87. opět Mrůz, závěrečné skóre znělo 3:3.

TJ Lokomotiva Ostrava
"Bylo to vyrovnané utkání, čekal jsem, že to s přehledem vyhrajeme, ale plichta je plichta," pokrčil rameny trenér Lokomotivy Ostrava Vítězslav Lička.:

M. Olma [-] - R. Pauliška [-] , J. Gašman [-] , J. Vajda [-] , V. Řešuta [-] - J. Poděbradský [-] , R. Revťák [-] , D. Tomašík [-] , M. Kříbek [-] - L. Hanulík [-] , T. Mrůz [-]

Místo: Ostrava.