24.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Lokomotiva Ostrava porazila Koblov 3:1

0

V tabulce třináctá Lokomotiva Ostrava přivítala hráče Koblova, kteří jsou na tom o pět míst lépe, a po bezbrankovém poločase nakonec vyhrála 3:1.

V prvním poločase se hráči oťukávali, skončil bezbrankovou plichtou. Ve druhém už to bylo o něčem jiném. Nejdříve otevřel skóre Mrůz z Lokomotivy. V 57. minutě Koblov srovnal na 1:1, ale to bylo od něj vše. Dvanáct minut před koncem vedla Lokomotiva brankou Kříbka 2:1 a definitivní podobu skóre dal Tomašík v 90. minutě-3:1.

TJ Lokomotiva Ostrava
"Hra byla vyrovnaná, útočníci obou stran spálili hodně šanci, ale nakonec jsme byli šťastnější my," neskrýval spokojenost trenér Lokomotivy Ostrava Vítězslav Lička.:

Místo: Ostrava.