24.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

Pustkovec doma prohrál s Polankou B

0

Do Pustkovce jeli 2. května hráči Polanky B s pokleslým sebevědomím. Zpátky už se jim však jelo daleko radostněji.

V tabulce devátá Polanka B je v ostravském městském přeboru devátá, hráči Pustkovce jsou tři příčky pod ní. O poločase už borci Polanky B vedli 2:0. Na začátku druhého poločasu přidali třetí gól. Dorostenec Pustkovce pak dal čestný gól domácích.

TJ Sokol Pustkovec
Pustkovec nebyl schopný dát gól ani do prázdné branky. Všichni tři útočníci Pustkovce stáli sami před brankářem a přesto nedali gól," neskrýval nespokojenost vedoucí mužstva Pavel Otisk.: