22.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Vřesinští vysoko vyhráli nad Polankou

0

Ve 22. kole se 18. dubna se za nevlídného počasí setkaly dva béčkové týmy Vřesiny a Polanky.

Vřesina B přehrála Polanku B 8:0. Od počátku Vřesinští válcovali Polanku a výsledek byl nakonec poněkud nefotbalový.

Čistý hattrick Lazarova plus jeho čtvrtý gól

Béčko mužů začalo zápas úplně jinak než před týdnem, kdy v první minutě prohrávalo s Krásným Polem. Ve čtvrté minutě se trefil Tomáš Lazarov z dorostu. Tentýž Lazarov zvedl skóre na o čtyři minuty později na 2:0. Ve 23. minutě dal Lazarov čistý hattrick na 3:0. Vzápětí ho nahradil Tomáš Káňa dvěma góly. Lazarov však ještě veškerý prach nevystřílel, dal další branku a Vřesina vedla 6:0. Do poločasu už to bylo 7:0 a Polanka vypadala na ručník.

Dva góly navrch

Ve druhém poločase Vřesina zvolnila, přesto dala dva góly. Polanečtí se dostali do křeče a do konce zápasu se z ní nevymanili. Na konci zápasu se na tabule skvělo úžasné skóre 8:0.

FC Vřesina B
Josef Vincenci (trenér FC Vřesina): "Vyšlo nám úplně všechno. Do poločasu jsme vedli šest nula a bylo prakticky rozhodnuto. Druhý poločas už byl pohodový."

Místo: Vřesina. Počet diváků: 150.