22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Kralovice berou tři body

0

Kralovice z přestřelky vyšly jako vítěz

Přestřelka v prvním dějství

Domácí osmé Kralovice přivítaly na své půdě soupeře, který se nacházi o tři příčky pod nimy a tak dnes domácí určitě chtěli naplno zabodovat a upevnit si pozici ve středu tabulky. Domácí nastoupili do zápasu výborně a už ve druhé minutě přihlížejících osmdesát diváku potěšil gólem Antonín Havlíček a poslal svůj tým do jednobrankového vedení - 1:0. Na další gól nemuseli domácí příznivci dlouho čekat, už v osmnácté minutě se poprvé v dnešním zápase trefil Martin Bulín a jeho tým vedl už o dvě branky - 2:0. Ve 30. minutě rozhodčí Tomáš Bureš odpískal pokutový kop ke kterému se postavil Lukáš Souček a ten se z bílého bodu nemýlil a snížil na jednobrankový rozdíl - 2:1. Ve 36. minutě se prosadil opět Martin Bulín a znovu dal svému týmu pohodový dvoubrankový nások - 3:1. Hosté na tuto branku dokázali odpovědět ve 44. minutě gólem do kabiny, trefil se Vít Schneider - 3:2. První poločas byl tak alespoň co se týče branek velice atraktivní podívanou a mohli jsme se těšit na poločas druhý.

Martin Bulín hrdinou domácích

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 55. minutě se po druhé v zápase prosadil Vít Schneider a srovnal krok s domácím mužstvem - 3:3. Po vyrovnávacím gólu jsme sledovali velice vyrovnané utkání avšak šancí bylo málo. Rozhodující okamžik tohoto dramatického zápasu přišel v 85. minutě, kdy svůj hattrick završil Martin Bulín a rozhodl o třech bodech pro domácí Kralovici - 4:3. Hosté na tento gól v závěru už nedokázali odpovědět a domácí brali tři body.

TJ Sokol Kralovice B
Michal Wollráb (záložník): Po bojovném výkonu jsme udělali body proti těžkému soupeři. O výsledek zápasu jsme se báli do poslední minuty. Nejlepší hráči brankář Houdek a Roman Pařík

J. Houdek [-] - R. Pařík [-] , M. Bulín [-] , J. Purkar [-] , A. Havlíček [-] , V. Ježek [-] , M. Chvosta [-] , M. Oršulák [-] (46. D. Běláč [-] ) , M. Kůsa [-] , J. Tuma [-] , M. Wollráb [-]