6. M. Hlous , 19. P. Eger , 34. E. Eger , 44. J. Šebek , 47. D. Randa , 54. J. Šebek , 75. M. Hlous , 85. E. Eger - 37. A. Borisov
0

Devět gólu jsme mohli vidět na hřišti v Únešově

Únešov rozhodl zápas již v prvním dějství

Únešov, který naprosto dominuje této soutěži přivítal na svém hřišti tým z opačného pólu tabulky. Trnová má po odehraných dvaceti kolech pouhých deset bodů, ale zrovna v Únešově pomýšlet na bodový zisk je téměř nemožné. V 6. minutě se prosadil domácí mladíček Martin Hlous a poslal svůj tým do jednobrankového vedení - 1:0. Další gól padl v 19. minutě, trefil se domácí ostrostřelec Patrik Eger - 2:0. Ve 34. minutě se trefil i bratr Patrika Erik Eger a domácí vedli už o tři branky - 3:0. O tři minuty později snížil na rozdíl dvou branek Antonín Borisov - 3:1. Do poločasu se stihl trefit ještě Jan Šebek, který vrátil domácímu mužstvu tříbrankové vedení.

Únešov přidal ještě čtyři branky

Domácí i přes tříbrankový náskok nastoupili do druhého poločasu velmi aktivně, svého soupeře i nadále přehrávali a už dvě minuty po začátku druhého dějství se radovali z dalšího gólu. Ve 47. minutě se trefil Daniel Randa a zvýšil na 5:1. V 54. minutě přidal svůj druhý gól Jan Šebek a rozdíl navýšil na pět branek - 6:1. Domácí opravdu dominují celé soutěži a v sobotním utkání to opět potvrdili, do konce tohoto zápasu stihli domácí ještě přidat další dvě branky V 75. minutě přidal Martin Hlous svou druhou branku - 7:1. V 85. minutě se k dvougólovým střelcům přidal i Erik Eger a upravil tak na konečných 8:1.