14.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Domácí Úlice potvrdila roli favorita

0

Domácí si poradili s Kamenným Újezdem

První půle branku nepřinesla

Viktoria Úlice přezimovala na krásné druhé příčce za suverením Únešovem a proti jedenáctému Kamennému Újezdu šla do útkání jako papírový favorit. Na fotbalovém hřišti v Úlici se při větrném sobotním odpoledni sešlo 60 diváků, kteří se v prvním poločase vytoužené branky nedočkali. Nejlepší domácí střelec Jaroslav Hobl, který určitě dnes chce natáhnout svojí střeleckou šňůru, která trvá již úctyhodných šest zápasů se stejně jako diváci gólu nedočkal.

Dva slepené góly domácího mužstva rozhodly zápas

Co se nepovedlo ani jednomu týmu v poločase prvním, napravili v úvodu druhého dějství domáci hned dvakrát. Nejprve se ve 47. minutě při svém debutu v dresu domácích prosadil obránce Jiří Bešta, který teď bezpochyby bude hlavním terčem pokladníka. Domácí Bešta se domácím divákům ukázal ve skvělé formě. Dát vítězný gól při debutu se nepoštěstí každému. Hned o dvě minuty později vsítil svůj šestý gól v právě probíhající sezóně kapitán domácího mužstva Jan Čermák, jenž navýšil rozdíl na konečných 2:0. Domácí poté nevyužili ještě několik gólových příležitostí a zápas tak skončil potvrzením papírových předpokladů, tedy vítězstvím domácích v poměru 2:0