Počítky porazily Křižanov rozdílem třídy

0

Počítky si po domácí výhře zahrají příští týden v Radostíně o pátou příčku tabulky.

Domácí se prosadili dvakrát před přestávkou

V posledním domácím utkání přivítaly Počítky mužstvo Křižanova. Očekával se vyrovnaný boj, protože obě mužstva bojují v první polovině tabulky Okresního přeboru. Úvod utkání byl velice opatrný a ospalý i z důvodu velkého dusna, které panovalo. Více na míči byli hosté z Křižanova, ale k vyložené šanci se nedostali, pouze střely ze střední vzdálenosti mohly ohrozit Martinčiče v brance domácích. Počítky se dostali do vedení z nenápadné akce, kdy si dlouhý aut Romana Halamky srazil hostující obránce do vlastní svatyně. O tři minuty později přiklepl Lukáš Sláma míč proti noze Romanu Schneiderovi a ten nekompromisní ranou zvýšil vedení Počítek na 2:0. V tu dobu hosté rezignovali a čekalo se, kolik branek Počítky vstřelí. Třetí branku měl na kopačce Lukáš Sláma, kdy obešel hostujícího brankáře Bajera, ale z úhlu trefil pouze tyč hostující branky. První poločas skončil vedením Počítek 2:0.

Druhý poločas si Počítky s přehledem pohlídaly

Druhý poločas opět začali lépe hosté, ale opět bez gólového efektu. V 53. minutě zahrávaly Počítky rohový kop. Roman Halamka se nejlépe zorientoval v pokutovém území a efektní střelou přes hlavu zvýšil vedení domácích. Křižanov hrál pěkný kombinační fotbal, ale všechny jeho střely byly nepřesné. Střídající Daniel Bednář využil nepozornosti hostující obrany a perfektní hlavičkou poslal Počítky do čtyřbrankového vedení. Čestný úspěch hostů zaznamenal v 83. minutě David Nobicht, kdy parádní akcí vstřelil branku. Počítky porazily Křižanov 4:1 a zajistily si minimálně šestou pozici v konečné tabulce Okresního přeboru.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: Utkání ovlivnilo velké teplo a fakt, že obě mužstva hrají klidný střed tabulky. Vstřelili jsme 4 branky, ale Křižanov podal solidní výkon a v zápase nás hodně trápil. Hráčům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon.

SK FC Křižanov
Josef Milota:

M. Martinčič [-] - M. Řeháček [-] , P. Beneš [-] , A. Kment [-] , D. Odehnal [-] - R. Buchta [-] (71. T. Straka [-] ) , R. Schneider [-] , R. Klement [-] (58. D. Bednář [-] ) - M. Kuřítko [-] (60. R. Blažíček [-] ) , L. Sláma [-] , R. Halámka [-]

P. Bajer [-] - J. Milota [-] , J. Uhlíř [-] - D. Nobicht [-] , M. Petr [-] , P. Kaštan [-] , J. Endlicher [-] , D. Fendrych [-] (62. M. Král [-] ) , J. Stupka [-] - R. Navrátil [-] , F. Trnka [-] (77. M. Procházka [-] ) -

ŽK: 22. D. Odehnal , 70. R. Buchta , 78. R. Blažíček - 78. R. Navrátil .
Hráči zápasu: R. Halámka .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - ŠUSTR František (N), FILIP Bohumír (N).