Bory slaví jednogólovou výhru ze hřiště Víru

0

Vír mohl snížit manko v tabulce na předposlední Svratku, ale bohužel prohrál v domácím prostředí o gól.

První poločas branku nepřinesl

Martin Vávra vstřelil rozhodující gól

Jiskra Vír
Marek Matuška: V zápase Víru s Bory se hrál otevřený fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Hosté v první půli neproměnili pokutový kop a tak poločas skončil smírně 0:0 .Ve druhé půli měli více štěstí hosté, kteří na rozdíl od domácích vstřelili branku a odvezli si tři body k čemuž jim gratuluji.Utkání by více slušela remíza.

TJ Družstevník Bory
Zdeněk Studený: Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách, kde hosté sice neproměnili pokutový kop, ale nakonec měli více štěstí a dorazili odražený balón do branky domácích. Nejlepšími hráči byli gólman Martin Pokorný a obránce Jan Netolický.

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - T. Piskač [-] , K. Řehoř [-] (54. D. Šenkýř [-] ) , J. Rejda [-] - V. Oliva [-] , O. Rychlý [-] , V. Skoumal [-] , J. Smolík [-] (80. R. Škrabal [-] ) , M. Matuška [-] - M. Kulpa [-] , L. Piskač [-]

M. Pokorný [-] - T. Požár [-] , J. Netolický [-] , J. Kujal [-] , J. Starý [-] (70. P. Beneš [-] ) , J. Netolický [-] , A. Novotný [-] , V. Chalupa [-] , M. Špaček [-] , M. Ochrana [-] , M. Vávra [-]

ŽK: 19. T. Piskač , 65. J. Rejda , 82. J. Preisler , 86. D. Šenkýř - 14. J. Kujal , 66. M. Špaček , 73. J. Netolický , 82. M. Ochrana .
Hráči zápasu: J. Netolický , M. Pokorný .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - KŘÍŽ Bedřich (N), LAHODNÝ David (N).