20.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

--

Kopřivnice si smlsla na Vlčovicích

0

Kopřivnice vedla po poločase o jednu branku. Ve druhé půli navýšila vedení až na tři branky. Hosté pak sice snížili, ale poslední slovo měla domácí ekipa.

Deštivá sobota prokládaná dokonce sněžením byla šťastným dnem pro domácí Kopřivnici,

která se utkala v dalším jarním kole se sousedními Vlčovicemi/Mniším.

Hosté byli v první půli aktívnější nežli domácí, jenže branka byla pro ně opět „zakletá“.

A tak viděli diváci stav na ukazateli o přestávce 1:0 .

Druhá půle se odehrávala zcela v režii domácích , kteří svůj náskok postupně navýšili slepenými góly v 56. a 58. minutě na 3:0. Určitou nadějí pro hosty z Vlčovic byla snižující branka v 77.minutě,kdy se trefil Adam Černošek.

V dalším průběhu si už domácí Kopřivnice svůj náskok s přehledem udržela ,a vítězství potvrdila

brankou v poslední minutě na 4:1 .

Domácím se střelecky daří , a Vlčovice se naopak dále „trápí“a pokračují ve své střelecké jarní impotenci.

zdroj: fcvlcovicemnisi.aspone.cz

FC Kopřivnice
Svatopluk Chrobák (trenér, novojicinsky.denik.cz): Vlčovice nás sice ze začátku tlačily, ale naše trpělivost se nakonec projevila. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedenou hru a především pak vůli po vítězství.

FC Vlčovice - Mniší
Vladan Rek (trenér, novojicinsky.denik.cz): Odehráli jsme dobrý první poločas, ale rozhodl druhý obdržený gól. Nevím, co více k tomu říct.

T. Beňo [-] - T. Nenutil [-] , J. Okřesík [-] , R. Petráš [-] , M. Makový [-] - D. Hruška [-] , M. Mička [-] , T. Fendrich [-] - R. Hanzelka [-] (76. M. Hradečný [-] ) , J. Ollender [-] (90. T. Makový [-] ) , M. Košárek [-] (65. M. Štěpán [-] )

J. Špaček [-] - A. Černošek [-] , M. Světlík [-] , R. Jalůvka [-] (76. O. Slezák [-] ) , L. Názalaník [-] , L. Polášek [-] , J. Jalůvka [-] , D. Hanzelka [-] (60. D. Kučera [-] ) , M. Busek [-] , L. Velička [-] , K. Myšák [-]

ŽK: 85. M. Štěpán - 36. M. Busek , 87. J. Jalůvka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: POLEDNÍK Radek - BARTEK Libor, BARTOŠ Ivan.