14.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Heraltice si s chutí zastřílely

0

Velké Heraltice si o víkendu pochutnaly na Chomýži, přičemž mužem zápasu se stal Adam Rolný se šesti kanadskými body. Hosté drželi čistý štít pouze do 9. minuty. Poté už Adam Rolný vyrýsoval kolmici na Zvardoně a ten umístil balon přesně k protější tyči - 1:0. O chvíli později si Adam Rolný se Zvardoněm znovu výborně vyhověli a Šimon nasadil brankáři Cocherovi ukázkové housle – 2:0. Ve 30. minutě proměnil Adam Rolný hostující zadáky v solné sloupy a po pěkné individuální akci zvýšil již na 3:0. Domácí poté rozjeli festival zahozených šancí, který narušila až 70. minuta. Biskup z Chomýže hrubě chyboval a Adam Rolný elegantně loboval – 4:0. Za okamžik zafungovala bratrská spolupráce, když putoval míč přes Miroslava Rolného a Adama Rolného k Šimonovi, který nemohl minout prázdnou kasu – 5:0. Poslední hřebíček do hostující rakve zatloukl neúnavný Adam Rolný. Druhý nejlepší kanonýr soutěže (za bruntálským Cabalem) si naběhl na kolmici Šimona a opět chytře přehodil Cochera – 6:0.