15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Zlatníky rozhodly z penalty

22. P. Holuša , 76. R. Uvíra (p.) - 43. L. Škrobánek (p.)
0

Jak zápas probíhal?

První poločas probíhal v režii domácích Zlatník. Svěřenci trenéra Chmela svou převahu zúročili ve 22. minutě. Korbel nejprve vybojoval míč u pomezní čáry, poté ho předal Kavanovi, který ještě celou akci vyšperkoval gólovou asistencí na Přemysla Holušu – 1:0. Těsně před přestávkou si ale rozhodčí Šujan vymyslel penaltu a žimrovický snajpr Lukáš Škrobánek pokutovým kopem nepohrdl – 1:1. Klíčový moment nedělního duelu však nastal až v 74. minutě. Hostující David Hertel vypíchl balon ve vápně Korbelovi, jenže mladý sudí Šujan viděl faul, když zřejmě kompenzoval svou předchozí chybu. David Hertel navíc z jeho rukou obdržel druhou žlutou kartu. Ani domácí Uvíra se potom z penaltového puntíku nemýlil – 2:1. Žimrovice mohly i v početním oslabení vyrovnat, ale Daniel Martinák v nastaveném čase hlavičkoval kousek nad břevno.