26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Slavkov po třech zápasech naplno bodoval

0

Jak zápas probíhal?

Slavkov se rehabilitoval za předešlý výpadek ve Světlé Hoře, když zničil odevzdaného soupeře z Velkých Hoštic. Hosté klidně mohli odjet s dvouciferným přídělem, když od začátku čelili spršce střel domácích. Nejčastěji pálili Nevlud s Králem, přičemž právě druhý jmenovaný ve 20. minutě rozepsal gólový účet zápasu – 1:0. O tři minuty později předal Grajciar balon Nevludovi, který uviděl ve vápně nikým nepokrytého Schneidera a ten trkl míč hlavou k tyči – 2:0. Agilní Nevlud se pak probil do dvou tutových šancí, ale favorit se potřetí dočkal až krátce před přestávkou. Grajciar uvolnil Nevluda, jehož ostrý centr zužitkoval Gloga – 3:0. V 54. minutě už se u domácího týmu rozsvítila čtyřka, když se po rohu Krále položil do voleje Obludník a brankář Vitásek se po balonu natahoval marně – 4:0. Velké Hoštice pak přežily vyložené šance Schneidera, Borunského anebo Hendrycha, aby naposledy inkasovaly v 74. minutě. Gloga s Králem totálně rozebrali jejich defenzivu a Schneider měl značně usnadněnou úlohu – 5:0.