24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Lazce v pohodě za tři body

0

Jak zápas probíhal?

Suché Lazce neměly s Albrechticemi větší potíže. Cestu za třemi body jim významně usnadnila 2. minuta, kdy Balda sklepl balon na Adamčíka a ten krásně zavěsil – 1:0. V dalších stoprocentních šancích bohužel neuspěli Kostka, Balda anebo Adamčík. Podruhé se tak domácí prosadili až ve 24. minutě. Po průniku a centru Kožušníka pustil Kostka míč chytře na lépe postaveného Vlhu, který z bezprostřední blízkosti nemohl minout – 2:0. Obrázek hry se nezměnil ani po přestávce. V 60. minutě se zaskvěl Kostka, když ze dvaceti metrů vymetl šibenici – 3:0. Ve zbytku utkání ještě zavraždili tutovky Šlesinger, Havelka a Vlha.