23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Slavkov poprvé v sezóně padl

17. T. Hudský , 30. L. Klement (p.) , 70. D. Lhoťan - 12. T. Pavelek , 78. J. Lazecký
0

Jak zápas probíhal?

Slavkov cestoval do Chomýže bez šesti hráčů základní sestavy a po slabém výkonu přerušil dlouhou sérii neporazitelnosti. Hosté přitom vkročili do zápasu správnou nohou. Ve 12. minutě totiž po centru Schneidera vypadl gólmanovi Cocherovi balon z rukavic a Pavelek si věděl rady – 0:1. Domácí však smutnili pouze pět minut. Poté napřáhl ze třiceti metrů Hudský, který nádhernou ránu otřel o tyčku – 1:1. Lídr soutěže se drbal za ušima i ve 30. minutě, kdy rozhodčí Podracký zapískal přísnou penaltu Lazeckému a Ladislav Klement se z pokutového kopu nemýlil – 2:1. Ještě hůře se favoritovi dýchalo od 70. minuty. Lhoťan  nadvakrát propasíroval balon přes brankáře Holušu a na světelné tabuli se objevil stav 3:1. Jiskřičku bodové naděje Slavkov rozdmýchal v 78. minutě. Po pěkné individuální akci Král se trefil do černého Lazecký a bylo zaděláno na drama – 3:2. Závěrečný nápor hostů se ale nekonal, takže ještě museli odložit postupové oslavy.