22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Hoštice loupily na Bruntálsku

0

Jak zápas probíhal?

Fotbalisté Velkých Hoštic nakročili k výhře již ve 3. minutě, kdy si domácí Matějíček neporozuměl s gólmanem Belejem a vsítil si učebnicového vlastence – 0:1. Karlovice pak sice zásluhou Burdy vyrovnaly na 1:1, jenže pět minut před přestávkou se přihlásili o slovo hosté. Po dlouhém nákopu Daniela Pluschkeho si zpracoval balon Dominik Watzlavik a chytře přeloboval bezmocného Beleje – 1:2. Potřetí se Velké Hoštice radovaly v 67. minutě. Na prudký centr Stoczka si naběhl Vojtěch Watzlavik a málem protrhl síť – 1:3. O vítězství se však museli domácí strachovat. Burda totiž v 82. minutě korigoval na 2:3 a vzápětí musel perfektně zakročit velkohoštický brankář Vitásek, který vyškrábl míč ze šibenice.

Sokol Karlovice
E. Belej [-] - D. Belej [-] , S. Komuenho [-] , J. Burda [-] , R. Láníček [-] , M. Raiskup [-] , L. Rohel [-] , J. Melichárek [-] , V. Brožek [-] , S. Matějíček [-] , R. Vávra [-] (46. J. Bačovský [-] )