22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Lazce rozhodly po přestávce

27. F. Balda , 47. F. Balda , 57. O. Vlha , 65. O. Vlha - 6. P. Holuša
0

Jak zápas probíhal?

Suché Lazce sice na domácí půdě splnily tříbodovou povinnost, ale k jejich vítězství vedla poměrně trnitá cestička. Zlatníky nečekaně udeřily hned v 6. minutě, když se po rohu Jedličky prosadil důrazný Holuša – 0:1. Hosté ovšem drželi náskok pouze do 27. minuty. Balda tváří v tvář gólmanovi Wernerovi zachoval pevné nervy a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1. Výsledkový obrat pak zařídil znovu Balda, který zužitkoval výborný centr Vlhy – 2:1. Domácí express Vlha se ve zbytku zápasu převtělil z nahrávače do role střelce, když dvěma přesnými zásahy upravil na 4:1. Hosté mohli alespoň korigovat, ale dorostenec Bláha rozezvonil pouze tyčku.