19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Bruntál rozstřílel Zlatníky

2. J. Kavan , 35. T. Prejda - 8. M. Cabal , 9. M. Cabal (p.) , 21. J. Blažek , 23. J. Chudý , 51. J. Hendrych , 61. P. Šanda
0

Jak zápas probíhal?

Zlatníky nebudou na nedělní duel s béčkem Bruntálu vzpomínat v dobrém. Hned ve 2. minutě se přitom domácí dostali do vedení, když si Kavan naběhl na uličku Fajkuse a zkušeně zavěsil – 1:0. Poté ovšem rozhodčí Hrubý odpískal ve prospěch hostů přísnou penaltu a Cabal se nemýlil - 1:1. Stejný plejer navíc za pár vteřin otáčel skóre na 1:2. Na hlavního sudího se Zlatníky hněvaly i v 18. minutě, kdy držel Hendrych domácího Jedličku pod krkem, jako mstitel přispěchal Morys a na rozdíl od Henrycha vyfasoval červenou kartu. Bruntál využil přesilovku vskutku bleskově, díky trefám Chudého a Blažka utekl do třígólového trháku – 1:4. Emoce pak znovu vzplály při akci zlatnického Korbela, jehož branka neplatila kvůli vymyšlenému ofsajdu. Snížení tedy obstaral až veterán Prejda, který se dobře zorientoval ve vápně – 2:4. Po přestávce už oslabeným domácím odcházely síly, takže ještě dvakrát inkasovali ze standardních situací.