19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Lazce si poradily s Hošticemi

0

Jak zápas probíhal?

Suché Lazce si stejně jako před týdnem zajistily vítězství drtivým finišem. Hosté od úvodních chvil zdatně kombinovali, zatímco domácí hrozili výhradně ze standardních situací.  Ambiciózní nováček I. B třídy na sebe nejprve upozornil zásluhou Vlhy, ale gólový účet zápasu rozepsal až Balda, který se trefil ve 14. minutě – 0:1. Právě trestňák a prudká hlavička Janeckého však znamenaly vyrovnání na 1:1. Těsně před přestávkou se drbal za ušima hostující Havelka, protože po ideálním centru Kostky zamířil kousek nad břevno. Ve druhém dějství se útoky plynule přelévaly z jedné strany na druhou. V závěru ukázaly více sil Suché Lazce, když napřed Balda vymetl šibenici (1:2) a poté se střelecky prosadil i střídající Adamčík, který těžil z pěkné kombinace s Baldou (1:3). Hosté se díky vydřené výhře vyšplhali již na druhou příčku tabulky.