14.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Chlebičov se loučil vítězně

0

Chlebičov si doma těsně poradil s posledními Bohuslavicemi.

Bohuslavice mohly v Chlebičově litovat začátku utkání, kdy neproměnily dvě velmi nadějné šance. Nejprve hledal Janoš na zadní tyči Daniela Štefka, který pohotovou ranou vytloukl betony brankáře Sýkory. Zanedlouho odcentroval z pravého křídla Strýček a rovněž Janoš si vylámal zuby na spolehlivém Sýkorovi. Až poté se dostali ke slovu domácí. Fanoušky roztleskala především dělovka Sedláčka, neboť se zachvělo břevno hostující kasy. V chlebičovském dresu pak opakovaně zpytoval svědomí Korbel, takže se favorit dočkal až ve 33. minutě. Teichmann vyzval ke skórování Hollesche a ten gólovou výzvu vyslyšel – 1:0.

Po přestávce Chlebičov dobýval defenzivní tvrz Bohuslavic. Po druhé trefě volala hlavně akce Černína se Sedláčkem, jenže domácí špílmachr volil místo střely čitelnou přihrávku na Dzieržu. Náladu si Sedláček spravil dvacet minut před konečným hvizdem, kdy předvedl nechytatelný trestňák – 2:0. Hosté už dokázali pouze korigovat. V samotném závěru se vydal na útočný výlet Jakub Štefek a připravil Sýkoru o čisté konto – 2:1. Chlebičovu to ale příliš nevadilo, protože se s fotbalovým jarem rozloučil vítězstvím.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: „Hosté si v úvodních patnácti minutách vytvořili dvě velké šance, ale nás podržel gólman Sýkora. Pak už jsme převzali otěže utkání a zaslouženě jsme se ujali vedení. Ve druhém poločase soupeř zalezl, takže jsme dobývali jeho branku, Bohužel jsme špatně řešili nadějná přečíslení, v opačném případě jsme mohli zvítězit větším rozdílem.“

SK Bohuslavice
Marcel Melecký, trenér Bohuslavic: „Do zápasu jsme měli výborný nástup, ale bohužel jsme zahodili dvě tutovky. Je velká škoda, že jsme nešli do vedení. Soupeř naopak z jedné povedené akce skóroval. Po přestávce už jsme odešli fyzicky. Kromě gólu Jakuba Štefka jsme se k ničemu nedostali. Jsem rád, že jsme se s I. A třídou rozloučili trošku důstojně, ale znovu se ukázalo, že na to prostě nemáme.“

V. Sýkora [-] - J. Majewski [-] (56. P. Kozelek [-] ) , L. Sedláček [-] , L. Villaschek [-] , J. Hollesch [-] (46. L. Baďura [-] ) , A. Korbel [-] (64. M. Dzierža [-] ) , A. Teichmann [-] (46. M. Elek [-] ) , L. Gabaj [-] , F. Linda [-] (46. D. Tesař [-] ) , L. Černín [-] , J. Otlík [-]

J. Gross [-] (84. J. Cyrus [-] ) - P. Štefek [-] (67. V. Mička [-] ) , P. Kocián [-] , J. Krupa [-] , J. Štefek [-] , D. Štefek [-] , D. Kotzur [-] , R. Dihel [-] , M. Strýček [-] , J. Janoš [-] (46. J. Vitásek [-] ) , T. Horsinka [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Adamec Jiří - CHÝLEK Martin, POLEDNÍK Radek.