26.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

49. K. Klos - 74. M. Sebrala
0

Ludgeřovice šly do vedení hned po přestávce. Bolatice srovnaly až čtvrthodiny před koncem.

Ludgeřovice se sice snažily od úvodních minut kombinovat, jenže větším nebezpečím zaváněly útočné akce Bolatic. Ve 12. minutě putoval balon přes Hartoše, Sebralu a Bočka až k Obrusníkovi, který ovšem správně nesešteloval mířidla. Za okamžik získal Šefčík míč pro Kotíka, ani jeho bomba se však nevešla mezi tyče domácí svatyně. Své týmové kolegy následně napodobil i Boček. V ludgeřovickém dresu často pálil Fojtík, jenže bez valného efektu. Domácí fanoušky pak potěšil drzý průnik rychlonohého Klose, ale vlnila se pouze boční síťka hostující kasy. Na opačné straně úspěšně hledal své spoluhráče Sebrala, Obrusník s Kotíkem ovšem gólmana Hájka nepřekonali.

Nerozhodný stav vydržel až do 49. minuty, kdy ludgeřovický hromotluk Pěntka prodloužil aut Stepka a Klos v klíčovém souboji přetlačil Šefčíka – 1:0. Druhý zásah domácích měl na hlavě Pěntka, jenže po luxusním centru Nagyho poslal balon přesně do rukavic brankáře Kramáře. Bolatice potom samozřejmě přitápěly pod kotlem, ale s koncovkou byly značně na štíru. Příležitosti Langera a Obrusníka zlikvidoval Hájek, hlavičky čahouna Kotíka směřovaly nad břevno. Zaslouženého vyrovnání hosté docílili v 74. minutě. Jejich špílmachr Sebrala potvrdil vytříbenou kopací techniku, když přímo z rohu zaskočil Hájka a pečetil na finálních 1:1.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: Remízu bych označil za spravedlivou. Herně to bylo docela vyrovnané, když padly dva poměrně šťastné góly. Bolatice určitě potvrdily, že se momentálně nacházejí ve výborné formě. Problémy nám dělal hlavně vysoký Kotík. Fanoušci sledovali poměrně kvalitní fotbal, i když se většinou hrálo pouze mezi oběma šestnáctkami. Chtěli jsme samozřejmě zvítězit, ale bereme i bod.

FK Bolatice
Vít Baránek, trenér Bolatic: Podle mého názoru jsme si zasloužili vyhrát, protože jsme byli, hlavně po přestávce, nebezpečnější než soupeř. Ze začátku to byly spíše taktické šachy, ale potom už jsme si vytvořili několik slibných šancí. Bohužel nám nevyšel nástup do druhé půle, přesto jsme ještě dokázali vyrovnat. Od vstřeleného gólu se mi zdálo, že Ludgeřovice odpadly. Obě mužstva se snažila hrát po zemi, takže to byl pěkný fotbal.

T. Hájek [-] - P. Zoubek [-] , V. Horák [-] , L. Fojtík [-] (85. D. Pekara [-] ) , M. Pěntka [-] (78. R. Bělan [-] ) , L. Stepek [-] (79. D. Lischka [-] ) , J. Mudroch [-] , K. Klos [-] , R. Fejerčák [-] , M. Postředník [-] , D. Nagy [-]